banner

آیا یک صندلی ماساژ می تواند یک ماساژ تایلندی را شبیه سازی کند؟

ماساژ کششی

یکی از حالت های مورد علاقه در هر صندلی ماساژ حالت ماساژ تایلندی است، اما آیا واقعاً یک ماساژ تایلندی را که ممکن است در یک اسپای ماساژ یا مرکز ماساژ تجربه کنید را شبیه سازی می کند؟
امروز، برخی از قسمت های اصلی ماساژ را بررسی خواهیم کرد و به این سوال پاسخ می دهیم که آیا یک صندلی ماساژور واقعا می تواند ماساژ تایلندی را انجام دهد و یا خیر؟
در ابتدا باید گفت که: یک صندلی ماساژ می تواند سبک ماساژ تایلندی را شبیه سازی کند. تفاوت اصلی بین یک ماساژ تایلندی واقعی و ماساژ تایلندی یک صندلی ماساژ عدم وجود ماساژ ران است.
اما این توضیح بیشتر از این نیست، بنابراین اجازه دهید آنچه را که در ماساژ تایلندی اتفاق می افتد و نحوه شبیه سازی آن توسط صندلی ماساژ و تفاوت بین این دو را شرح دهیم.
اکنون، بیایید به توضیح آنچه یک ماساژ تایلندی باید شبیه باشد بپردازیم.


چگونه ماساژ تایلندی بر روی بدن شما انجام می شود؟


هنگام انجام ماساژ تایلندی، ماساژور تقریباً همیشه از کف دست خود، همراه با نیروی وزن بدن خود، برای فشار دادن به بدن ، سپس فشار دادن آن به جلو استفاده می کند، که به عضلات کمک می کند تا از جای خود خارج شوند. این حرکت در سراسر بدن در تمام مناطق تکرار می شود.برای آشنایی با ماساژ تایلندی مقاله ماساژ تایلندی چیست را ببینید.
واضح است از آنجایی که در فقط یک ماسور بدن شما را در این زمان ماساژ می دهد تجربه ماساژ به سرعت ماساژور و اینکه چقدر سریع می تواند با ماساژ به سمت بالا کار کند، بستگی دارد.
برای آشنایی بیشتر با ماساژ تایلندی می توانید مقاله ماساژ تایلندی چیست را مطالعه نمایید.


چگونه یک صندلی ماساژ یک ماساژ تایلندی انجام می دهد؟

tahai vs massagechair


در هر صندلی ماساژ، ماساژ تایلندی به عنوان یک ماساژ ذکر شده است که بر کشیدن پاها و کشش پشت در وسط ماساژ تمرکز دارد.


برای توضیح، من به مقایسه دو صندلی ماساژ در حال انجام کشش پا به طور همزمان خواهم پرداخت.
اولین چیزی که بین این صندلی های ماساژ متوجه می شویم این است که هر دو پاها را بالا می برند و سپس آنها را پایین می کشند پس از فعال کردن کیسه های هوای پا و پا، که نیمه پایینی را محکم نگه می دارند. همانطور که پاها پایین می آیند، ساق پا و ران شما باید احساس کشش داشته باشند.
همزمان با صندلی ماساژ، از غلتک پا نیز می توان در هر زمان فعال یا غیرفعال کرد تا این گزینه را داشته باشید که آیا به ماساژ پا در این کشش پا نیاز دارید یا خیر.
این فرآیند چندین بار در بازه زمانی که روی صندلی ماساژ تنظیم شده است تکرار می شود، به این ترتیب چندین کشش سبک به شما داده می شود که با گذشت زمان بدن احساس آرامش بیشتری می کند.
ماساژ تایلندی بهتری را چه کسی ارائه می دهد، یک ماساژور یا صندلی ماساژ؟
این به شدت به آنچه شخص ترجیح می دهد و به دنبال آن در یک ماساژ تایلندی بستگی دارد. من خودم، احساس می کنم که داشتن یک کشش خوب پا بسیار راحت است، بنابراین به دنبال کسی هستم که پاهایم را بهتر بکشد.
بنابراین، برای پاسخ به این سوال که کدام یک ماساژ تایلندی بهتری ارائه می دهد، بیایید هر قسمت از ماساژ را بررسی کنیم و هر کدام را به ترتیب رتبه بندی کنیم.

سازی ماساژ تایلندی


ماساژ پا:
از پایین شروع می کنیم، پاها اغلب در طول ماساژ تایلندی کشیده می شوند و مالش داده می شوند. از آنجایی که این سبک ماساژ عمدتاً بر فشار متکی است، هم یک ماساژور و هم یک صندلی ماساژ می توانند این کار را انجام دهند.
هم صندلی ماساژ و هم ماساژور همچنین می توانند شدت ماساژ پا را تنظیم کنند، به این معنی که آخرین جنبه ای که باید در نظر بگیریم این است که چقدر طول می کشد.
از آنجایی که یک ماساژور فقط می تواند یک قسمت از بدن را در یک زمان ماساژ دهد، صندلی ماساژ در این دسته برنده می شود، زیرا می توانید مدت زمانی را که می خواهید ماساژ پا داشته باشید انتخاب کنید، به این معنی که ممکن است بالقوه یک ماساژ پا داشته باشید. کل زمان.
بنابراین، می توان گفت که یک صندلی ماساژ ماساژ پا تایلندی بهتری نسبت به یک ماساژور معمولی ارائه می دهد.
ساق پا:
هم ماساژور و هم صندلی ماساژ می توانند ساق پاهای شما را با سبک های فشار ماساژ دهند. یک ماساژور از کف دست خود استفاده می کند، در حالی که یک صندلی ماساژ از کیسه های هوای پا برای فشار ساق پا استفاده می کند.
همانطور که در بالا ذکر شد، باید همچنین مقایسه کنیم که این قسمت از ماساژ چقدر طول می کشد. یک ماساژور نمی تواند چندین قسمت از بدن را در یک زمان ماساژ دهد، اما یک صندلی ماساژ می تواند.
در این شرایط، من همچنین امتیاز ساق پا را به صندلی ماساژ می دهم.
ران:
این تنها قسمتی است که صندلی ماساژ نمی تواند ماساژ دهد، و به همین دلیل، یک ماساژور این قسمت از ماساژ را بسیار بهتر انجام می دهد.
با این حال، آنچه صندلی ماساژ می تواند انجام دهد این است که پاها را پایین بکشد و ران ها را بکشد، که عضله جلوی ران شما است.
اگر بتوانید یک ماساژوری پیدا کنید که همچنین بتواند ران های شما را ماساژ دهد، در نهایت یک ماساژور بسیار بهتر از صندلی ماساژ در ماساژ ران شما خواهد بود. در غیر این صورت، تفاوت توانایی ماساژ در این قسمت زیاد نیست.
قست تکیه گاه کمرو پشت کامل:
همان استدلالی را می توان برای ساق پا و ماساژ پا انجام داد، که هر دو ماساژور و صندلی ماساژ می توانند ماساژ قابل تنظیمی را ارائه دهند که به روشی که می خواهید قابل تنظیم است. با این حال، به این دلیل که صندلی ماساژ می تواند پشت شما را در حالی که سایر ماساژها را انجام می دهد ماساژ دهد، در نهایت می تواند پشت شما را بهتر از یک ماساژور ماساژ دهد.
ماساژ گردن:
همانطور که گفته شد صندلی ماساژور می تواند همزمان در حالی که فرایند ماساژ تایلندی را بر روی دیگر بخش های بدن مثل پاها انجام می دهد قسمت پشت را نیز درگیر می کند و در خصوص گردن نیز همیطور است یعنی شما می توانید همزمان با ماساژ دیگر بخش ها از ماساژ گردن هم بهره ببرید.
اگر متوجه شدید که در طول ماساژ تایلندی خود به ماساژ گردن نیاز دارید، یک صندلی ماساژ قطعاً گزینه بهتری خواهد بود.
نتیجه گیری: یک صندلی ماساژ می تواند یک ماساژ تایلندی را به خوبی شبیه سازی کند و گاهی اوقات حتی بهتر از یک ماساژور واقعی است.
اگر به دنبال یک ماساژ تایلندی هستید که هم راحت و هم موثر باشد، یک صندلی ماساژ انتخاب خوبی است.

داوود محسنی
چند سالی هست که در زمینه فروش و خدمات صندلی ماساژ فعالیت می کنم و در این مسیر با برند های مختلف صندلی ماساژ کارکردم خوشحال می شم که بتونم تجربیات خودم را با شما در میون بذارم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید